LithuanianEnglish (United Kingdom)
Diplomų įteikimo šventė
There are no translations available.

Š.m. birželio 28 d. 10.00 val. Kolegijos iškilmių salėje vyks diplomų įteikimo šventė Rekreacijos, Želdynų dizaino, Hidrotechnikos, Žemėtvarkos bei Kadastrinių matavimų ir nekilnojamojo turto vertinimo specialybių absolventams. Miško ūkio specialybės aukštųjų studijų bei profesinio mokymo skyriaus absolventams - 13.00 val.

 
Miškininkystės studentas triumfavo medžio pjovimo rungtyje
There are no translations available.

Gegužės 19-21 d. Girionyse vykusioje miško technikos ir technologijų parodoje „BALTIJOS MIŠKAI 2016“ vyko ir Medienos ruošos profesinio meistriškumo varžybos kur savo profesionalumą demonstravo ir geriausi Lietuvos medkirčiai. Jie medžio pjovimo rungtyje varžėsi dėl Kauno rajono mero taurės bei G. Mocevičiaus firmos prizo – Stilh pjūklo.

Read more...
 
Vyks seminaras “Šilumos ūkio efektyvumas. Nūdienos aktualijos”
There are no translations available.

Seminaro programa

 
„Paskutinis“ maratonas
There are no translations available.

Saulėtą gegužės sekmadienį (22d.) Vilniuje susirinko apie 10 tūkstančių bėgimo mėgėjų šiemet. Čia vyko DNB/NIKE „We run Vilnius“ maratono bėgimas į kurį Švietimo Mainų Paramos Fondas pakvietė visas švietimo įstaigas dalyvaujančias „Erazmus+“ suburti komandą „Bėk su Erazmus+“.

Read more...
 
Vyko Baltijos šalių miškininkystės studentų profesinio meistriškumo čempionatas 2016
There are no translations available.

Š.m. gegužės 10-12 d. Ogres technikos mokykloje (Latvija) vyko Baltijos šalių miškininkystės studentų profesinio meistriškumo čempionatas 2016. Čempionate jau 52 - us metus tradiciškai dalyvauja miškininkystės specialybės studentai ir moksleiviai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 60
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.