LithuanianEnglish (United Kingdom)
Dar vienas finišas
There are no translations available.

Spalio mėn. startavęs Kolegijos krepšinio ir tinklinio mėgėjų lygos sezonas jau finišavo. Susumuoti rezultatai, apdovanoti nugalėtojai ir prizininkai. Tiek tinklinio, tiek krepšinio sezono pirmąjį etapą pradėjo po septynias komandas. Kai kurios varžybos vyko taškas į tašką ir tik paskutiniais momentais išaiškėjo nugalėtojas. Taip kovojo „Kadastrų“ ir „510“  ir „Medelynas“ bei „510“, „I Barakas“ ir „510“ komandos krepšinio aikštelėje, „Veteranai“ ir „Pempės“ tinklinio aikštelėje.

Read more...
 
Kviečiame dalyvauti taikos bėgime „Ir stok už garbę Lietuvos!“
There are no translations available.

Ir stok už Lietuvos garbę 2014 Gegužės 1 d. Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra (Vilniaus g. 33, Kaunas) kviečia visus besidominčius Kauno miesto istorija,
Read more...
 
Kviečiame į parodą "Maidano veidai: Kijevas, 2013-2014"
There are no translations available.

Maidano veidai Balandžio 15 d.  12.30 val. kviečiame į parodos „Maidano veidai: Kijevas, 2013–2014“ atidarymą

 

Read more...
 
Paroda "Metų laikų šėlsmas"
There are no translations available.

Abstrakcija (lot. abstractio - atitraukimas) aiškinama kaip  požiūris ar teiginys, atitrūkęs nuo tikrovės, neprieštaraujantis jai, bet ir neatitinkantis tikrosios dalyko padėties.

Read more...
 
Vyko Kolegijos smiginio turnyras
There are no translations available.

Sveikiname Kolegijos smiginio turnyro merginų ir vaikinų grupių  nugalėtojus ir prizininkus: Sigutę Čirgelytę, Joaną Bakūnę, Moniką Sliesoraitytę bei Titą Kakčiuką, Tomą Taujinską, Mindaugą Gelžinį.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 58
About us
Not only this,Botanical Slimming activates body cells and balances over body microcirculation eliminating the accumulated toxic elements at Botanical Slimming Soft Gel - Weight Loss Products That WORKS! Bronze. Botanical Slimming works by restraining the activity of lipase in the stomach and intestinal canal. As a result Botanical Slimming works by restraining the activity of lipase in the stomach and intestinal canal.
  • Meizitang
  • Fruta Planta
  • Cheap UGG Boots
  • Cell Phone Jammer
  • How Does Botanical Slimming Work?
    As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.