Mieli mokytojai ir moksleiviai

„Gamtos pažinimo“ paskaitos - tai puiki galimybė tik per vieną dieną pažinti kolegijos gyvenimą ir pabendrauti su studentais ir dėstytojais, dalyvauti gamtos pažinimo paskaitose ir praktiniuose užsiėmimuose.
„Gamtos pažinimo“ paskaitų dieną informaciniai, konsultaciniai, interaktyvūs renginiai leis kiekvienam surasti labiausiai dominančią sritį:
• pristatysime fakultetus ir 2016-2017 m. studijų programas;
• informuosime, kokių mokomųjų dalykų įvertinimai (brandos atestate) reikalingi konkursiniams balams skaičiuoti;
• papasakosime apie studijas, laisvalaikį, perspektyvas baigus studijas;
• suteiksime informaciją apie priėmimą į profesinį mokymo skyrių po 10 ir 12 klasių, kur galima įgyti profesinio mokymo diplomą (miško darbuotojas) ir brandos atestatą.
„Klausk studento ir dėstytojo“ – nauja konsultavimo galimybė Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje. Jos metu iš studentų lūpų galėsite sužinoti apie studentišką gyvenimą bei turiningo laisvalaikio galimybes, paklausti Jums rūpimų dalykų, pabendrauti su dėstytojais apie studijų ypatumus, dalyvauti paskaitose ir praktiniuose užsiėmimuose.
Maloniai prašome atvyksiančias moksleivių grupes registruotis ir derinti laiką tel. 8 37 383 082, elektroniniu paštu z.bazariene@kmaik.lm.lt
Viešųjų ryšių vadovė
Žeta Bazarienė
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Liepų g.1 , Girionys,
LT – 53101 Kauno r.
 
Daugiau informacijos mielai suteiksime el. paštu info@kmaik.lm.lt arba telefonais:(8 37) 383 082 ; +370 688 02159.