Sveikiname KMAIK sportininkus!

Vasario 22 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos kolegijų studentų XVII-ųjų sporto žaidynių uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybos, kuriose gana šauniai pasirodė mūsų kolegijos studentų komanda.
Varžybos prasidėjo 60 m. bėgimo rungtimi. Čia greičiausias Laurynas Vičas, antras Julius Simas Simutis (abu Vilniaus kolegija), VII vietą užėmė mūsų studentas Jonas Sakuotis.
Po to sekė 300 m. bėgimas, kuriame lygių sau neturėjo mūsų kolegijos studentas Jonas Kurantavičius, antras finišavo Simonas Steponavičius (Šiaulių Valstybinė kolegija), trečias Andrej Tomofejev (Vilniaus Technologijų ir dizaino kolegija). Mūsiškiai Lukas Tarasevičius finišavo penktas, Jonas Sakuotis - dvyliktas.
1000 m. bėgime pirmas finišavo Simonas Steponavičius (Šiaulių Valstybinė kolegija), antras - Robertas Vališauskas (Kauno kolegija), trečiąją vietą iškovojo mūsiškis Lukas Tarasevičius. Studentai Tomas Apanavičius, Paulius Butkauskas ir Antanas Brunevičius į prizininkų tarpą nepateko.
Estafetiniame bėgime 4x 200 m., palikęs varžovus toli už nugaros, mūsų kvartetas – Jonas Sakuotis, Lukas Tarasevičius, Jonas Kurantavičius, Gražvydas Mockus- finišuoja čempioniškai pirmas, antrąją vietą užima Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, trečiąją - Šiaulių valstybinė kolegija.
Rutulio stūmimas. Mūsų kolegijos studentė Rosita Spranaitytė iki 4 bandymo pirmauja, tačiau ketvirtuoju bandymu į pirmąją vietą išsiveržia mūsų profesinio skyriaus moksleivė Eglė Misiūnaitė ir jos Rositai neužleidžia. Trečioji vieta atiteko šiauliškei Vitalijai Blaževičiūtei. Vaikinų grupėje rutulio stūmimo rungtį laimėjo Klaipėdos Valstybinės kolegijos studentas Julius Molotkinas, antras - Andrius Makuška iš Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, trečias - Artūras Kazlauskas (Šiaulių Valstybinė kolegija). Mūsiškiai Dominykas Petrikauskas ir Tadas Metrikis užėmė penktą ir šeštą vietas.
Šuolyje į aukštį pirmąją vietą iškovojo mūsų studentas Gražvydas Mockus, aplenkęs net 15 cm II ir III vietą užėmusius Šiaulių valstybinės kolegijos studentus Titą Tuominį ir Artūrą Kazlauską.
Norėčiau dar kartą pasveikinti visus nugalėtojus ir prizininkus bei padėkoti visiems dalyvavusiems šiose varžybose ir ypač Dominykui Petrikauskui už vadovavimą komandai.