Nuotoliniai mokymai miško savininkams

Aplinkos ministerijos finansuojami nuotoliniai mokymai miško savininkams

 

Š. m. birželio 10 d. 14 val. vyks dešimtoji paskaita "Apvaliosios medienos matavimo būdai ir apvaliosios medienos gabenimo tvarka"

Detalias prisijungimo instrukcijas rasite čia.

  • Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija įgyvendina Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos užsakytą projektą dėl miško savininkų nuotolinių internetinių mokymų. Šie nuotoliniai mokymai miško savininkams yra nemokami. Kviečiame pasinaudoti puikia galimybe patogiu būdu gauti atsakymus į rūpimus miškininkystės klausimus iš šios srities profesionalų.
  • Mokymų tikslas – nuotoliniu būdu tobulinti miško savininkų miškininkystės gebėjimus ir žinias, miško ūkio veiklos teisinį reglamentavimą bei praktines aktualijas, suteikti būtiniausių žinių apie pagrindinius miško ūkio darbus, Europos Sąjungos paramą miškininkystės srityje, suteikti atsakymus į miško savininkams aktualius klausimus.

Nuotolinių mokymų tvarkaraštis, trukmė ir eiga

  • Mokymų (paskaitų) tvarkaraštis. Nuotoliniai mokymai vyks 2–3 kartus per mėnesį, kiekvienos paskaitos laikas bus skelbiamas tvarkaraštyje bei išsiųstas elektroniniu paštu į mokymus užsiregistravusiems klausytojams. Vienos paskaitos trukmė – 1,5 val.; lektoriaus dėstomoji dalis (pranešimas/prezentacija) užtruks 45 min., o likęs laikas bus skiriamas atsakymams į su paskaitos tema susijusius nuotolinių mokymų dalyvių pateiktus klausimus.
  • Į mokymus užsiregistravęs asmuo, norėdamas dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, turi turėti kompiuterį arba išmanųjį telefoną su garso ir vaizdo atkūrimo bei perdavimo įranga ir interneto ryšiu, ar kitą įrenginį, atitinkantį šiuos reikalavimus.

Registracija

  • Registruotis į nuotolinius mokymus prašome el. paštu: s.cernuliene@kmaik.lm.lt. Registruojantis maloniai prašome nurodyti savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, rajoną, kuriame yra jūsų miško valda, bei nuotolinių mokymų paskaitos (-ų) pavadinimą (-us) arba eilės numerį (-us) pagal pateiktą mokymų tvarkaraštį. Registracija bus stabdoma likus 3 val. iki atitinkamos paskaitos pradžios.
  • Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis telefonais: +370 37 383082 bei +370 685 84542, arba el. paštu: s.cernuliene@kmaik.lm.lt

MOKYMŲ TEMOS

VAIZDO ĮRAŠO NUORODA (aktyvi)

PRISTATYMO NUORODA (aktyvus PDF)

1. Miškotvarkos projektas

https://youtu.be/BJEYwiseSmU

1 paskaita

2. Leidimai kirsti mišką ir jų išdavimo tvarka

https://youtu.be/3y2MYIR7fPA
 
2 paskaita

3. Miško ugdymo kirtimai

 https://youtu.be/oExEz84ROtY

3 paskaita 

4. Pagrindiniai miško kirtimai

 https://youtu.be/7P0Lyua2IXA

4 paskaita

5. Europos Sąjungos parama pagal 2014-2020 metų Lietuvos Kaimo plėtros programos priemonę “Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą”

 https://youtu.be/4FI5gJ5zr4Y

5 paskaita

6. Miško atkūrimas ir įveisimas

 https://youtu.be/CExM5cCOocs

6 paskaita

7.  Europos Sąjungos parama pagal kitas 2014-2020 metų Lietuvos Kaimo plėtros programos priemones susijusias su miško ūkio veikla

 https://youtu.be/6GGG2yz1wUI

7 paskaita

8. Miško sanitarinė ir priešgaisrinė apsauga

 https://youtu.be/ef0Z-sU47SE

8 paskaita

9. Privalomieji atskaitymai už parduotą žaliavinę medieną ir nenukirstą mišką

 https://youtu.be/1oP5YfT7nEo

9 paskaita

10. Apvaliosios medienos matavimo būdai ir apvaliosios medienos gabenimo tvarka

 https://youtu.be/Ta9dCRLtwk0

10 paskaita