Mūsų studentai - Lietuvos kolegijų žaidynių čempionai

Spalio 5 dieną mūsų Kolegija priėmė Lietuvos kolegijų lengvosios atletikos žaidynių estafetės varžybų dalyvius. Dalyviai rinkosi puikios nuotaikos, vedini tikslo siekti pergalės. Galia, kad tik nepavyko „užsakyti" gero oro, nes pūtė šaltas, gūsingas vėjas, dangus buvo apniukęs.
Šį kartą jėgas išbandė aštuonios vaikinų ir keturios merginų komandos. Nors tradiciškai pirmosios į startą stoja merginos, šį kartą jų pageidavimu pirmieji prie starto linijos išsirikiavo vaikinai. Pirmajame etape mūsų komandoje bėgo Marijonas Gipas. Jis labai šauniai įveikė 999 metrų nuotolį ir perdavė estafetės lazdelę Lukui Tarasevičiui, kuris įveikė 666 m., antroje vietoje palikęs Kauno technikos kolegijos komandą, ir perdavė lazdelę Jonui Kurantavičiui, kuris 333 m. nubėgo, padidindamas mūsų komandos pranašumą, iki 80 m. Jis perdavė lazdelę Gražvydui Mockui, kuriam 333 m. beliko apibėgti tik kaip Garbės ratą ir finišuoti. Mūsų vaikinai – šaunuoliai! Jie - Lietuvos kolegijų XVI žaidynių čempionai. Antrąją vietą iškovojo Kauno Technikos kolegijos komanda, trečiąją - Šiaulių valstybinės kolegijos komanda.
Merginų varžybose pirmąją vietą užėmė Vilniaus kolegijos komanda, antrąją - Šiaulių valstybinės kolegijos komanda, trečiąją - Klaipėdos valstybinės kolegijos komanda.