Dėstytojų kvalifikacinių reikalavimų, konkursų eiti pareigas ir atestavimo tvarkos aprašai

 

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija skelbia konkursą dėstytojų ir mokslo darbuotojų pareigybėms užimti.

Reikalavimai pretendentams nustatyti Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos dėstytojų pareigybių kvalifikacinių reikalavimų apraše.

Prašymai dalyvauti konkurse priimami iki 2022 m. gruodžio 9 d.

Prašymai priimami adresu: Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Personalo skyrius (209 kabinetas), Liepų g. 1, Girionių k., Samylų sen., LT-53101, Kauno r.

Su papildomais konkurso organizavimą reglamentuojančiais dokumentais galima susipažinti čia.

Telefonas pasiteirauti:

8 (37) 383082

El.p. e.morkuniene@kmaik.lt

 

Dėstytojų kvalifikacinių reikalavimų aprašas

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Personalo skyrius (209 kabinetas), Liepų g. 1, Girionių k., Samylų sen., LT-53101, Kauno r.

Telefonas pasiteirauti:

8 (37) 383082

El.p. e.morkuniene@kmaik.lt

Skirkite 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio Kolegijai

Kviečiame skirti paramą Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijai

Maloniai kviečiame skirti 1,2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijai. Tai šiemet galima padaryti iki liepos 1 dienos. Ši Jūsų parama leis mums ir toliau gražinti mūsų kolegijos aplinką, gerinti mokslo ir studijų kokybę. 

Paramą galite skirti keliais būdais:

 • Paprasčiausiais ir greičiausias būdas - prašymus pateikti savarankiškai elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu (http://deklaravimas.vmi.lt)) arba; 

• Prašymus el. būdu galima pateikti ir atvykus į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti padės VMI darbuotojai, arba; 

• Užpildytus popierinius prašymus atsiųsti VMI paštu (adresu Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai) arba tiesiogiai įteikti VMI darbuotojui bet kuriame padalinyje. Paspaudę čia galite parsisiųsti PDF formato deklaraciją, kurią tereikia atsispausdinti, ranka surašyti savo duomenis ir pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Formos pildymui Jums tereikės žinoti VšĮ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos paramos gavėjo kodą: 111967716.

Formos FR0512 (versija 04) Elektroninio Deklaravimo Sistemoje EDS pildymo eiga:

1. Prisijungę per internetinę bankininkystę prie savo banko sąskaitos pasirinkite E. Paslaugos-VMI deklaracijos-Prisijungti. Prisijunkite prie savo EDS paskyros. Yra ir kitų būdų prisijungti prie EDS (el. parašu, VMI priemonėmis ir pan.).
2. Spauskite „Pateikti dokumentą“, toliau „Pildyti dokumentą“, prie „Formos kodas“ įrašykite šį kodą: FR0512. Pasirinkite šią formą pildymui – „Pildyti formą tiesiogiai portale“.
3. Užpildykite savo asmeninę informaciją 1, 2, 3v, 3p ir 4 laukeliuose. Laukelyje 5 įrašykite praeitus mokestinio laikotarpio metus (2020).
4. Pažymėkite 6S laukelį; 7 ir 9 laukelius žymėkite savo nuožiūra (jei norite paramą skirti ne vien kolegijai, tuomet skiriama procentinė dalis atitinkamai išskaidoma). 

5. Laukelyje E1 "Gavėjo tipas" parašykite 2

6. Laukelyje E2 įrašykite paramos Gavėjo identifikacinį numerį (kodą): 111967716

7. Laukelį E3 (Mokesčio dalies paskirtis) pildykite pagal poreikį. E3 laukelis užpildomas, kai pageidaujama nurodyti vienetui, turinčiam teisę gauti paramą, kokiam tikslui jis turėtų panaudoti skiriamą mokesčio dalį. Įrašomas gavėjo programos, meno ar sporto kolektyvo, padalinio (sutrumpintas) pavadinimas. Negali būti įrašomi vardai, pavardės ir daugiau kaip 2 skaitmenys.

8. E4 laukelyje įrašykite prašomą pervesti pajamų mokesčio dalį (pvz. 1,2%).

9. E5 laukelyje įrašykite, kiek metų norite skirti paramą Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijai. Ilgiausias galimas terminas - iki 2023 metų.

10. Spauskite "Pateikti".

Daugiau informacijos apie gyventojų pajamų mokesčio skyrimą: www.vmi.lt/cms/documents/10162/9625568/vmi-200417-gpm-instrukcija-spalv.pdf/3f7f3cb6-4d4f-4d08-a135-a2c5c5680c4b, www.vmi.lt, telefonu 1882 arba kreipkitės tiesiogiai į mus.

Nuoširdžiai dėkojame!

 

 

 

 

Nuotolinis mokslas
Nuotolinis prisijungimas prie kolegijos auditorijų kompiuterių.

https://youtu.be/zRIQfoX-Gz8

Šiuo metu galima prisijungti prie 101, 203, 308, 402, 409 auditorijų kompiuterių.

Norintys gauti prisijungimui duomenis kreipkitės į dėst. Darių Pupką el.paštu darius.pupka@gmail.com

***
Pamoka, kaip naudoti ZOOM platformą nuotolinėms paskaitoms.
***
Vaizdo įrašas, kaip naudotis KMAIK el.paštu iš namų. Pagrindinis reikalavimas, kad naudotumėte Chrome naršyklę, nes šio vaizdo pamokoje buvo naudota Chrome naršyklė.
 
***
Pamoka, kaip naudoti HANGOUTS platformą nuotolinėms paskaitoms. 
Šia platforma galima naudotis su 9 studentais + 1 dėstytojas. Nemokama ir paprasta naudojime, nereikia papildomos aplikacijos, nes viskas vyksta naršyklėje.

https://youtu.be/IRaqp4vQQHc

***